ArabicEnglishGermanTurkish

Hakkımızda

ADA MOTORS HAKKINDA

Ada Motors Araç Kiralama Hizmetleri, 2009 yılında istanbul’da kurulan, uygun fiyatlı araçlarıyla bilinen bir rent a car firmasıdır. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Ada Motors yönetimi, kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır.Her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir.

Araba kiralamak sizlere tatil,turistlik geziler, iş gezileri ve acil ulaşım ihtiyaçları olduğu zamanlarda hem konforlu hem de kısa sürede ulaşım imkanı sağlar. İstanbul’da araç kiralama hizmeti veren firmamız, sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün araç kapasitesini geliştirerek, müşteri memnuniyetini ve uygun fiyata araç kiralatmayı başarmıştır. Müşterilerimizin rahat, konforlu rent a car deneyimini almaları ve memnuniyetini hep en yüksek seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

GALERİ

TEMEL DEĞERLER

Yaşam tarzınıza uygun aracı seçerken doğru bir karar vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size sağlayabilmek için profesyonel destek veriyoruz.

  • Sitressiz kiralama hizmeti.
  • Geniş araç yelpazesi.
  • Profesyonel destek.
  • Uygun fiyat avantajı.
  • Her ihtiyaca uygun aksesuar desteği.
Görüşmeyi Başlat
1
Hemen Kirala
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?